Teatr bawi,teatr wzrusza,teatr serce Twe porusza

Wymieszani i posortowani.... czyli Czarno to widzę... - komedia

Komedia "Wymieszani i posortowani, czyli czarno to widzę" - to sztuka napisana przez znakomitego autora, zdobywcę wielu prestiżowych polskich i zagranicznych nagród - Marcina Szczygielskiego.
W naszym podzielonym, skłóconym kraju zbiera się grupa nietuzinkowych osób, które bardzo chcą być Polakami. Pokochali ten kraj, pragną być z niego dumni i chcą czuć się jego częścią, choć żadne z nich nie pasuje do polskiego stereotypu. Korzystając z unijnych funduszy, zakładają wspólnie amatorską grupę pieśni i tańca „Słowiańskie słowiki”. Ale jak tu beztrosko wycinać ludowe hołubce, gdy taneczną salę przyszło im dzielić z zatwardziałym kibolem-nacjonalistą i ksenofobem? Odwaga i hart ducha nie wystarczą, ale być może rozwiązaniem okażą się staroświecka (choć niestandardowa) miłość i poczucie humoru, którego w tym spektaklu na pewno nie zabraknie.
Pomysłodawczynią tego niezwykłego spektaklu jest Omenaa Mensah i jej fundacja – Omenaa Foundation.
Producentem wykonawczym jest Teatr MY Production.
Reżyserką: Ewa Kasprzyk

Obsada: Anna Korcz/Dorota Stalińska/Ewa Kasprzyk, Piotr Zelt/Wojciech Medyński, Lesław Żurek/Bartosz Obuchowicz, Laura Samojłowicz/Agata Załęcka, Ifi Ude/Patricia Kazadi, Stefano Terrazzino/Wojciech Medyński

Bilet: 120zł

Spektakl wyłacznie dla Widzów dorosłych

Obsada


Kup bilety do teatru online

Czas trwania
120 minut z przerwą
grudzień 04 piątek 18:00 Kup bilet
grudzień 04 piątek 21:00 Kup bilet

Video

Galeria

Wymieszani i posortowani.... czyli Czarno to widzę... - komedia

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!