Teatr bawi,teatr wzrusza,teatr serce Twe porusza

Sztuka kochania czyli sceny dla dorosłych - komedia

Zabawa tylko dla dorosłych!

To jest spektakl o seksie ;) O naszych fantazjach i pragnieniach z nim związanych. Zarówno reżyser jak i aktorzy podeszli do tematu frywolnie, z odrobiną pikanterii, ale przede wszystkim z ogromnym poczuciem humoru zdradzając nam tajemnice alkowy...

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Anna Oberc, Piotr Gąsowski, Jakub Przebindowski

Bilet: 100 zł

Obsada


Kup bilety do teatru online

Czas trwania
135 min z przerwą

Video

Galeria

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania Sztuka kochania czyli sceny dla dorosłych - komedia Sztuka kochania czyli sceny dla dorosłych - komedia

Opinie o spektaklu

kwk napisał(-a) w dniu 24.07.2017 o godzinie 22:08

kiedy beda na Slasku?

NorbertS napisał(-a) w dniu 15.04.2016 o godzinie 09:59

Bardzo fajny spektakl podzielony na kilka scenek z życia codziennego, lekko zabarwionego frywolnością i do tego to wszystko jest opowiedziane z żartem. Polecam każdemu na miłe i wesołe spędzenie popołudnia/wieczoru.

Ewunia napisał(-a) w dniu 27.11.2015 o godzinie 22:10

Byłam na spektaklu i ubawiłam się strasznie warto pójść i przekonać się na własnej skórze. 0:-):-)

Ewa napisał(-a) w dniu 17.08.2015 o godzinie 11:30

Byłam już na kilku przedstawieniach WojArtu i ta komedia jest chyba moim faworytem. Mistrzostwo sztuki aktorskiej Ani i Kasi :) Ból policzków od śmiechu gwarantowany :) polecam!!!

Katarzyna napisał(-a) w dniu 15.08.2014 o godzinie 14:33

Sztuka kochania, czyli sceny dla Dorosłych". Byłam na nim 2 razy. Urzekła mnie piękna , wpadająca w ucho, muzyka Jakuba Przebindowskiego i jego gra, oczywiscie. Kasia Skrzynecka, która jest"skrzynką pełną metamorfoz i talentów ".Piotr Gąsowski , który ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie . Przezabawna,śliczna i zgrabna Anna Oberc. Ubawiłam sie do łez . ...a frywolne teksty o miłości ,dowcip ,żart i świetny kontakt z publicznością sprawiły , ze sztuka ta , jest dla mnie nr 1!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich Widzów WojArtu:)