Teatr bawi,teatr wzrusza,teatr serce Twe porusza

Skok w Bok - komedia - PREMIERA!!

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop
spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także  we Francji, w Niemczech oraz w RPA.  Teraz pora na Polskę i Poznań!

Obsada:Dorota Chotecka/Anna Iberszer, Joanna Moro/ Paulina Holtz, Delfina Wilkońska/Marta Chodorowska, Michalina Sosna/Kaja Kajrowicz, Sławomir Zapała/Jacek Kopczyński, Michał Milowicz/Robert Wabich, Dawid Czupryński/Adam Fidusiewicz

Bilet: 110zł

Obsada


Kup bilety do teatru online

Czas trwania
120
październik 13 niedziela 17:00 Kup bilet
październik 13 niedziela 20:00 Kup bilet

Video

Galeria

Skok w Bok - komedia - PREMIERA!! Skok w Bok - komedia - PREMIERA!! Skok w Bok - komedia - PREMIERA!! Skok w Bok - komedia - PREMIERA!! Skok w Bok - komedia - PREMIERA!! Skok w Bok - komedia - PREMIERA!!

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!