Teatr bawi,teatr wzrusza,teatr serce Twe porusza

ROZSTANIA I POWROTY - komedia

„Miłość jest jak szyba… Stłuczonej nie skleisz, ale zawsze możesz wstawić nową!”

”Rozstania i powroty” to kontynuacja przedstawienia ”Zdobyć, utrzymać, porzucić.”
To takie damsko-męskie „SZCZĘKI II”. Też będzie o NIEJ  i o NIM. Z tą jednak różnicą, że w pierwszej części spektaklu nasz On był w domyśle lub przemawiał nagranym głosem Artura Andrusa, natomiast w drugiej części wystąpi prawdziwy mężczyzna!

Rozstania i powroty - to temat niby poważny, ale proszę się nie niepokoić. Nie stawiamy żadnych trudnych pytań. Co najwyżej dajemy odpowiedzi, które mogą  dotyczyć każdego udanego a zwłaszcza nieudanego związku. Tu ważna uwaga – żeby wrócić najpierw trzeba się rozstać. To działa niestety tylko w takiej kolejności i nie ma co protestować. I jeszcze jedno… Będzie o punktach zapalnych takich jak… jednak dalej tematu nie rozwijamy, żeby nie zniechęcać. Jeśli nawet sprawa „roztrząsana” w przedstawieniu będzie bulwersująca, to proszę się nie martwić, przedstawimy ją jak piosenkę: lekko, łatwo i przyjemnie.
I na koniec… nie pozostaje nic więcej, jak zaprosić Was serdecznie i życzyć udanego wieczoru!
 
Obsada: Olga Bończyk,  Monika Dryl/Katarzyna Zielińska, Katarzyna Żak, Władysław Grzywna
 
Bilet: 100zł

Obsada


Kup bilety do teatru online

Czas trwania
120 minut z przerwą
luty 16 piątek 18:00 Kup bilet
luty 16 piątek 21:00 Kup bilet

Video

Galeria

Zdobyc Utrzymać Pozrucić 2 Rozstania i Powroty Zdobyc Utrzymać Pozrucić 2 Rozstania i Powroty Zdobyc Utrzymać Pozrucić 2 Rozstania i Powroty ROZSTANIA I POWROTY - komedia Rozstania i Powroty Rozstania i Powroty Rozstania i Powroty

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!