Teatr bawi,teatr wzrusza,teatr serce Twe porusza

Lotto - spektakl komediowy

Kiedy uśmiecha się szczęście warto podzielić się tą wieścią z najbliższymi. A co jeśli szczęście przestaje się uśmiechać? Czy aby to nie najbliżsi są winni? Helena i Mikołaj zaprosili Edytę i Anatola oraz Rudolfa i Olgę właśnie w tym celu. Jednak rozwój akcji każe zrewidować wszelkie dotychczasowe wyobrażenia i o szczęściu, i o  przyjaciołach. Wprawdzie Halina uważa się za medium astralne i bardzo ufa swojej niezwykłej intuicji, ale z oceną osób takich jak członkowie mafii ma poważne kłopoty. Komedia Sigariewa bawi, ale też odsłania śmieszność ludzi, którzy sądzą, że stali się wybrańcami Losu.
Jest błyskotliwą opowieścią o każdym kto wierzy, że uda mu się wygrać z Losem. Czyli o każdym z nas...

 
Obsada: Magda Wójcik/Jowita Budnik, Joanna Kurowska, Edyta Herbuś/Natalia Rybicka, Robert Wabich, Radosław Pazura, Andrzej Popiel, Roman Bugaj.

 

Bilet: 130zł

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
styczeń 09 niedziela 16:00 Kup bilet
styczeń 09 niedziela 19:00 Kup bilet

Video

Galeria

lotto

Opinie o spektaklu

Ewa Nowak napisał(-a) w dniu 23.10.2021 o godzinie 22:29

Słabe. Miałam nadzieję, że aktorzy znani, lepiej będą grać. Zawiodłam się.

Ola napisał(-a) w dniu 14.10.2021 o godzinie 22:33

Byłam na około 40 sztukach.najgorsza na jakiej byłam nudna fabuła,nudne teksty dno.....szkoda 130 zł nigdy więcej....Joanna Kurowska ewentualnie obroniła ciut sztukę najlepsze było jedzenie po sztuce.jestem w szoku,że ludzie wstali na koniec przy brawach.Nie idzcie na to!!!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram