Teatr bawi,teatr wzrusza,teatr serce Twe porusza

KŁAMSTWO

To prawda, że.... to kłamstwo!

Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo! zabawne studium właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski autor zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, poruszając się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów.

Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu "Kłamstwo"!

Metaforycznie udało się w spektaklu połączyć Bergmanowskie "Sceny z życia małżeńskiego" z kilkoma komediami Woody'ego Allena.
Oczywiście sztuka nie jest jedynie słowną ekwilibrystyką, zawiera również racjonalny, ale i filozoficzny podtekst, to intelektualna rozgrywka między dwiema parami uroczych i jakże przy tym zakłamanych ludzi.
Świetna reżyseria i doborowa obsada aktorska z pewnością pomogą Państwu zobaczyć w scenicznym lustrze sztuki – opary absurdu i kłamstw jakie na co dzień towarzyszą nam w życiu.

Obsada: Joanna Liszowska/ Izabela Kuna;
Piotr Szwedes/Wojciech Malajkat,
Adriana Kalska/Milena Suszyńska,
Sambor Czarnota/ Mikołaj Roznerski

Bilet: 105 zł

 

 

Obsada


Kup bilety do teatru online

Czas trwania

Video

Galeria

KŁAMSTWO KŁAMSTWO KŁAMSTWO KŁAMSTWO KŁAMSTWO KŁAMSTWO KŁAMSTWO

Opinie o spektaklu

doktor kokosik napisał(-a) w dniu 30.07.2019 o godzinie 18:14

dawać roznera w bydgoszczy

NorbertS. napisał(-a) w dniu 17.03.2018 o godzinie 21:06

Spektakl w którym, przyjemnie ogląda się studium kłamstwa z odpowiednim dodatkiem inteligentnego humoru. Odbiór starań aktorów z pewnością byłby jeszcze lepszy, gdyby nie pewien osobnik, który przyszedł na spektakl wyspać się w sensie dosłownym i chrapał cyklicznie w moim bezpośrednim otoczeniu. Jak można przespać spektakl od początku do końca? Żenujące.