Teatr bawi,teatr wzrusza,teatr serce Twe porusza

Goło i wesoło - komedia

"Goło i wesoło"  to opowieść o kilku bezrobotnych mężczyznach z małego miasteczka, którzy postanawiają założyć grupę striptizerską  i zarabiać na występach dla miejscowych kobiet. Panowie z "Napalonych nosorożców" - bo tak nazywa się grupa - są niezdarni i kompletnie nieseksowni. Za chudzi, za grubi, nieśmiali i nieudolni, a swoje opory przełamują na naszych oczach. I to jak! Piotr Zelt z zakompleksionego, mieszkającego wiecznie z mamą asystenta proboszcza przeistacza się w rytmicznie bujającego biodrami przystojniaczka, Michał Meyer, mały i zamknięty w sobie facecik, nabiera energii scenicznej a la Michael Jackson, Sebastian Cybulski z podwórkowego cwaniaczka i romantycznego gitarzysty staje się rockandrollowcem na miarę Johna Travolty, Michał Lesień z chamowatego kierownika zamienia się w słodkiego, uwielbiającego swoją tłuściutką seksualność żigolaka, a Marek Kaliszuk .. słów brakuje, w kogo przeistacza się Marek! To trzeba zobaczyć! Najlepsze show komediowe na deskach teatrów grane jest już od 2005 roku! Na scenie WojArt "Goło i wesoło" gościło już blisko 100 razy! I dalej bawi do łez!

Obsada: Katarzyna Ptasińska, Michał Meyer, Sebastian Cybulski, Piotr Zelt, Wojciech Solarz, Marek Kaliszuk, Michał Lesień-Głowacki.

Bilet: 130zł

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120
grudzień 17 piątek 18:00 Kup bilet
grudzień 17 piątek 21:00 Kup bilet
grudzień 18 sobota 16:00 Kup bilet
grudzień 18 sobota 19:00 Kup bilet

Video

Galeria

GOŁO I WESOŁO

Opinie o spektaklu

Beata i Tomasz Rykiel napisał(-a) w dniu 12.09.2021 o godzinie 21:13

Rewelacja!!! Duuuużooo śmiechu i zabawy !!! Stęsknieni za teatrem i normalnością ubawiliśmy się do łez

Karolina Krawczyk napisał(-a) w dniu 18.06.2021 o godzinie 23:41

Brawurowo zagrany spektakl, który znamy od wielu lat i w innej starszej obsadzie. Z ogromną przyjemnością obejrzałam w nowym wydaniu. Historia zatoczyła koło I
spektakl doczekał się godnych następców! Wielkie zasłużone brawa za świetną grę I doprowadzenie widzów do łez że śmiechu!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram