Teatr bawi,teatr wzrusza,teatr serce Twe porusza

Banksterzy - film, którego boją się banki - seans filmowy

Pełen napięcia, emocji i ludzkich dramatów obraz zainspirowany prawdziwymi historiami osób, które wpadły w pułapkę kredytów w obcej walucie.

Karolina (Katarzyna Zawadzka) pracuje w banku, jest energiczna, pewna siebie, przebojowa. Kiedy w jej ręce wpada najnowszy produkt walutowy – kredyt we frankach szwajcarskich, kobieta otrzymuje wielką szansę, żeby się wykazać. Mając pełne przyzwolenie szefa – Adama (Tomasz Karolak), bez skrupułów zaczyna namawiać klientów na najbardziej ryzykowne i niekorzystne inwestycje. Jan (Jan Frycz) jest szarą eminencją krajowej finansjery. W swoim telefonie ma kontakty do prezesów największych banków w Polsce. Jego cyniczne pomysły i decyzje, z dnia na dzień, wpływają na gospodarkę i losy setek tysięcy osób. Takich jak Artur (Rafał Zawierucha) – ambitny szef firmy IT, który, by rozwijać działalność, decyduje się na opcje walutowe. Jego wspólnikiem jest Mateusz (Antoni Królikowski), który marzy o niezależności, własnym lokum i upragnionej wyprowadzce od teściów. Choć młode małżeństwo pozostaje nieufne wobec proponowanych przez banki rozwiązań, to przyparte do muru daje się wciągnąć w finansową pułapkę. Wkrótce losy bohaterów po obu stronach barykady splotą się w pętli wstrząsających wydarzeń, których przebieg ujawni szokujący mechanizm manipulacji, żerujących na potrzebach i emocjach, ale też bezwzględną i bezduszną siłę systemu bankowego. A gdy skończą się wszystkie racjonalne rozwiązania, bohaterom pozostaną już tylko najbardziej dramatyczne wybory.

Obsada:  Małgorzata Kożuchowska,  Katarzyna Zawadzka, Magdalena Lamparska, Jan Frycz, Antoni Królikowski, Tomasz Karolak, Rafał Zawierucha

Bilet: 20 zł


Kup bilety na seans filmowy

Czas trwania
106
marzec 09 wtorek 16:00 Kup bilet
marzec 11 czwartek 20:20 Kup bilet

Video

Galeria

Banksterzy - film, którego boją się banki - seans filmowy

Opinie o filmie

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram